Informacje ogólne o Stanach Zjednoczonych

Stany Zjednoczone są krajem o którym najchętniej mówi świat. Są mentorem wielu krajów i uczą Obsługi gospodarczej. Stany zjednoczone są naprawdę najbardziej liczącym się krajem na świecie, jednak duże zróżnicowanie etniczne powoduje, że pod przykrywką ogromnego mocarstwa wyrastają różnego rodzaju spięcia i wojny domowe. Bardzo genialny system administracyjny skutecznie radzi sobie jednak z wszelkiego rodzaju nadużyciami i bezprawnymi zachowaniami.

Stany bardzo szybko wspięły się na szczyt i osiągnęły gospodarczą potęgę. Są w tej chwili jedynym krajem, który może dyktować warunki współpracy innym. Jedynym dużym konkurentem dla stanów zjednoczonych są Chiny. Niestety w Chinach sprawy mają się o wiele gorzej, dlatego sprzymierzanie z cesarstwem chińskim byłoby zupełną głupotą i brakiem jakiekolwiek pomyślunku.

Mieszkańcy stanów zjednoczonych według badań, są ludźmi bardzo zadowolonymi i optymistycznie nastawionymi do świata, mimo ciągle powiększających się długów – zarówno jednostkowych, jak i publicznych, nadal cieszą się z każdej chwili i propagują wolność i braterstwo. Uważam, że z historii stanów zjednoczonych można się bardzo wiele nauczyć.

Dodaj swoją opinię

Copyright © USA, Stany Zjednoczone

Zbudowany w oparciu o Notes Blog Core
Powered by WordPress